in , , , ,

En Dağınık Burç Hangisidir?

Derli toplu ve düzenli olmak kimi insan için yaşam felsefesi haline gelmişken bazı insanlar içinde temizlik ve derli toplu olmak gereksiz bir süreçtir. Burçların insanların karakterleri üzerinde oldukça büyük etkisi bulunur. Bu dağınıklık durumunun kişilerin burçları ile de bir alakası olabilir. İşte bu yazımızda sizler için en dağınık olan burçları derledik.

Yengeç Burcu

Yengeçlerin etrafı dağınık olabilir. Ancak yengeç burcunun bu dağınıklığı eskiye ve anılarına olan bağımlılıklarından kaynaklı olabilir. Eskiden kendisine gelen bir hediyeyi, bir eşyayı atmazlar ve hep çevrelerinde tutarlar. Bu nedenle yengeç burcunun etrafı dağınık olabilir. Eğlenmeyi ve gezmeyi seven yengeç burçları için bu durum evinde onu bekleyen temizliktir.

Koç Burcu

Koç burcu ise meşgul olması sebebiyle etrafını toplayacak vakit bulamaz. Bu dağınıklığı ancak kendileri fark ederlerse temizliğe koyulabilirler. Eğer koç burcu kişinin meşgul olması gereken daha mühim bir iş varsa temizlik işini mümkün olduğu kadar erteler.

İkizler Burcu

İkizler burcu temizliği sevmeyen bir burçtur ve bu burç etrafını temiz tutabilmek için daima bir motivasyona ihtiyaç duyar. Tabii fazla pasaklı bir burç değillerdir fakat derinlemesine bir temizlikten asla hoşlanmazlar. Astrolog Kimler ikizler burcu kişiler hakkında” diğerleri hafta sonu ev işlerini düşünürken, ikizler hafta sonu aktivitelerini planlıyor” diye belirtir.

Kova Burcu

Kova burçları genellikle zihinleri farklı işlerle meşgul olan burçlardır ve temizlik yapmak genellikle akıllarına gelmez. Kova burcu olan bir kişi etrafındaki dağınıklık içinde kendine bir düzen kurar. Bir kova burcuna temizlik ile ilgili herhangi bir şey söylediğinizde muhtemelen size çok meşgul olduğunu ve temizlikle uğraşamayacağını söyleyecektir. 

Balık Burcu

Balık burçları “Zodyak Hayalperestleri” olarak adlandırılır ve bu yüzden pratik davranan bir burç değildir ve bu durum etrafında birtakım karışıklıklara neden olabilir. Çoğu zaman ortalığı toplamak yerine düşüncelerini toplamayı tercih edebilirler. Astrolog Honigman balık burçları hakkında “Bir çamaşır yere düşerse orada kalır” ve ” Duvar boyası soyulduğunda rustik yeni görünümün tadını çıkarırlar. Böylece dağınıklıkları bir anda oluşmaz, yıllar içinde yavaş yavaş büyür.” der.

What do you think?

Bir yanıt yazın

GIPHY App Key not set. Please check settings

Dünyaca Ünlü Kişilerin Otomobillerini Öğrenmek İster Misiniz?

En Lezzetli Vegan Kek Tarifi