in , ,

Siccin 7′ yi sinemada izleyen 1 kişiye 70.000 TL’lik cesaret ödülü verilecek

Alper Mestçi’nin imzasını taşıyan korku serisi Siccin 10. yılında “Siccin 7” ile devam ediyor. Merakla beklenen filmin fragmanı geçtiğimiz ay yayınlanmıştı. Filmin yapımcısı Muhteşem Tözüm, filmi sinemada izleyen 1 kişiye 70.000 TL’lik cesaret ödülü verileceğini açıkladı.

 

Serinin yedinci filmi, çocuk dilenci mafyasıyla yaptığı kanlı pazarlık sonrasında mesleğini bırakıp kaçmak zorunda kalan Doktor Kemal’in yaşadıklarını konu alıyor.

 

Kemal ailesiyle birlikte amcasının konağına yerleşir. Kızını kurtarmak için bulaştığı sır, alzheimer hastası olan annesi Lale’nin zihninin karanlığıyla birleşince konakta paranormal bir kabuslar labirentine dönüşür.

 

Bu sırada Meral, zor zamanlar geçiren aileye yardımcı olmak için eve girer. Ancak onun asıl niyeti, 2018’in Kara Ay’ında yapılan bir ayinin şartlarını yerine getirebilmektir.

 

Alper Mestçi’nin hem senaryosunu kaleme aldığı hemde yönetmenliğini üstlendiği “Siccin 7″nin oyuncu kadrosunda Serkan Atar, Tuğba Begde, Funda Eskioğlu, Gönül Ürer, Ceyda Ceren Edis, Yusuf Kaan Arpacık, Duru Irmak Apaydın, Adnan Koç, Mana Alkoy, Caner Atacan gibi isimler yer alıyor.

“Siccin 7” 14 Haziran’da sinemalarda!

What do you think?

Bir yanıt yazın

GIPHY App Key not set. Please check settings

Almanya, EURO 2024 için geri sayımda: İkinci kez ev sahibi olacak!

Apple’a açılan davada yeni gelişme