in , , ,

Dünyaca Ünlü Kişilerin Otomobillerini Öğrenmek İster Misiniz?

Dünyaca ünlü olan kişilerin hayatları hemen hemen herkesin ilgisini çekmektedir. Bu son derece ünlü kişilerin kullanmış oldukları otomobiller de ilgimizi çeken bir başka konu olmaktadır. Sizde adını magazinlerde sıkça duyduğunuz Dünyaca ünlü kişilerin otomobillerini öğrenmek ister misiniz? İşte dünyaca ünlü olan yıldızların kullanmış oldukları birbirinden lüks otomobiller! 

Listemizin ilk sırasında yıldız futbolcu David Beckham yer alıyor. David Beckham oldukça fazla araba değiştiren yıldızlar arasında. Öyle ki Beckham 2008 yılında aldığı Rolly Roce markalı bir araba kullanıyor. Arabasında TV ve DVD gibi sistemler yer almaktadır. Koltukları ise göz alıcı krem rengi deri kaplamasına sahip. Beckham’ın sahip olduğu bu muhteşem araç tam 453 beygirlik bir güce sahip. 

Kanye West

Dünyaca ünlü yıldız Kanye West’in sahip olduğu muhteşem araç Lamborghini Aventador LP 700-4 gibi bu araç toplam 690 beygir bir güce sahip olduğu için oldukça dikkat çekiyor. Aracın bir başka özelliği ise 3 saniye gibi kısa bir sürede 60 kilometre kadar hıza ulaştığı içindir.

Drake 

Dünyaca ünlü şarkıcı Drake Bugatti Veyron Sang Noir markalı son derece güçlü bir araca sahiptir. Dış görünümü tamamen siyah bir görünüme sahiptir. Fakat içerisinde turuncu renkler kullanılmıştır. Bu son muhteşem arabanın fiyatı 3,4 milyon dolar civarında.

Justin Bieber

Justin Bieber son derece parlak bir görünüme sahip olan bir arabaya sahip. Aracın markası Fisker karma. Araç bir hibrid otomobil ve tam 100 bin dolar gibi fiyatı bulunmaktadır. Bu aracın 161 beygir gücü bulunuyor. Araç 2 litrelik turbo şarj motoruna sahip son derece güzel bir araç.

Michael Jordan 

Son olarak Dünyaca ünlü kişilerin otomobillerini öğrenmek ister misiniz? Sersinin en sonunda Basketbolun efsane ismi Michael Jordan var. Mercedes Benz SLR 722 marka son derece göz alıcı bir otomobile sahiptir. Araç 640 beygir gücünde. Araç 3 saniye gibi kısa bir sürede 62 kilometre hıza ulaşabiliyor. İşte Dünyaca ünlü kişilerin otomobillerini öğrenmek ister misiniz? Serisinde yıldızların otomobilleri ve bu otomobillerin özellikleri bu şekilde yer almaktadır. Listede 

• Michael Jordan

• Drake 

• Beckham

Ve çok daha fazla yıldızdan örnekler vermiş bulunmaktayız.

What do you think?

Bir yanıt yazın

GIPHY App Key not set. Please check settings

Duyunca Şaşkınlığa Uğrayacağınız Geçmişte Yalan İlgin Deneyler

En Dağınık Burç Hangisidir?