in , , , , ,

Erkeklerin Evlenmeyi Hayal Ettiği Kadınların Özellikleri

Erkek ve kadınlar birbirlerinden farklı varlıklardır. Erkeklerin çocukluk ergenlik ve yetişkinlik dönemleri değişik geçer.  Bir erkeği de yetiştiren de  bir kadındır. Mizacı ruhen farklı olan erkek belli yaşa ve olgunluğa erişmeden evlenmek istemez. Çoğu erkek özgür ruhludur. Hayatında yapmak istediklerinin peşinden gider. İlişkilerin de gençlik döneminde daha uçarı daha hayalperest geçirmeyi tercih eder.

Erkekler evlenmeyi hayal ettiği kadınların özellikleri çoğu erkek annesine benzeyen kadınları tercih eder. Anneler oğullarına kıyamaz ayrı bir ilgi gösterirler. Erkek ilgiden hoşlanır. Onu kıymet veren arayıp soran kadın erkek için bir eş adayı olabilir. Kendilerine yetebilen ayakları üzerinde durabilen güçlü kadınları hayat arkadaşı olarak seçmek isterler. Çünkü başarılı kadın evini çekip çevirir kocasına ilgisini de  eksik etmez. Erkek sevilmek ister desteklenmek ister. Kendisini değiştirmek değil olduğu gibi kabul eden bir kadını tercih eder.

Aslında her erkeğin büyümeyen bir çocuk tarafı vardır. İçindeki çocuğu keşfeden içerisinde sevgi olana kadınlar bir erkek için ideal bir eş olabilir. Evlilik bir yoldur yanınızdaki yolcunun elini tutabilmek yolculuğunuzu keyifli geçirmenizi sağlayacaktır. 

Erkeklerin Kadınlardan Beklentileri

Erkekler evlenmeyi hayal ettiği kadınların özellikleri iyi yemek yapan temiz ve düzenli kadınları isterler. Türk erkeği yemek yemeği sever. Kalbinden geçen bir yol mideden geçen lafı boşa edilmiyordur. Erkek dağınık olsa da düzenli bir evde yaşamayı hayal eder. Belli bir sistemde yaşamayı seven erkek aile ortamındaki özellikleri de yaşamak istemektedir. Bazen yetinmeyi bilen kadınlar tutumlu kadınlar erkekleri mutlu ederler. Çok para harcayan müsrif kadınlar arkadaşlık döneminde erkek üzerinde güzel bir etki bırakmaz. 

İlişkilerde doğal içinden geldiği gibi davranan mütevazı kadınlar bulunduğu ortamı güzelleştirir. Arkadaş canlısı bulunduğu ortamda sevilen merhametli güzel kalpli kadınlar erkekler tarafından kolayca hissedilir. İçinden olduğu gibi davranmalıdır kadın içi dışı bir olmalı sade ve duru bir güzelliği olmalıdır. Güzelliği ruhuna yansımalıdır.

Erkeklerin evlenmeyi hayal ettiği kadınların özellikleri başında çocuk seven çocuklarla vakit geçirmekten hoşlanan kadınları bir eş adayı olarak görebilir. Aile anne baba kavramları bir erkek için önemlidir. Aile kuracağı kadın annelik vasıflarına da sahip olmalıdır.

What do you think?

Bir yanıt yazın

GIPHY App Key not set. Please check settings

En Sadakatsiz Burç Hangisi?

Evlilikleri Ekonomik Krizden Koruma Yöntemleri