in ,

Muharrem İnce mitinglerini neden iptal etti?

Memleket Partisi Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Adayı Muharrem İnce‘nin Manisa ve İzmir programları son dakikada iptal edildi. Muharrem İnce’nin İzmir’de tansiyonunun yükseldiği ve ‘kalp krizi’ riskine karşı dil altı ilacı verildiği açıklandı.

Doktor tavsiyesiyle Ankara’ya hareket eden Memleket Partisi lideri Muharrem İnce’nin sağlık durumunun yalnızca psikolojik olarak değil fiziki olarak da iyi olmadığı ifade edildi. İnce’ye yönelik ‘ahlaksızca’ kampanyaların olumsuz etkilerinin görüldüğü belirtilirken İnce’nin yürümekte zorlandığı öğrenildi. Parti yöneticilerinin İnce’ye dil altı hapı verdiği söyleniyor.

“AŞAĞILIK KAMPANYALARI LANETLİYORUZ”

Muharrem İnce’nin sağlık probleminin ne olduğuna ilişkin herhangi bir bilgi vermeyen Fidel Okan paylaşımında “Sn. Muharrem İnce’nin sağlık durumunun bozulması sebebiyle İzmir ve Manisa programları tamamen İPTAL olmuştur. Hakkında yürütülen iftira ürünü aşağılık kampanyaları lanetliyoruz” ifadelerini kullandı.

“MUHARREM İNCE DİZ ÇÖKMEZ”

Memleket Partisi’nin resmi twitter hesabından “Memleket Partisi boyun eğmez, Muharrem İnce diz çökmez” notuyla İnce’nin videosu paylaşıldı. Videoda İnce şu ifadeleri kullanıyor: “Troller başta olmak üzere, herkes bana saldırıyor. Atılmadık iftira kalmadı. Sahte kasetlerden sahte dekontlardan sabah neyle uyanacağım diye bekliyorum. Hiç önemli değil. Bunlar beni diz çöktürmez.

KALP KRİZİ Mİ GEÇİRDİ?

Bizim TV, İnce’nin sağlık durumuna ilişkin sosyal medya hesabından şu ifadeleri kullandı “Kalp krizi riski… Seçim çalışmaları için bulunduğu İzmir’de tansiyonu yükselen Muharrem İnce’ye ‘kalp krizi’ riskine karşı dil altı ilacı verildiği öğrenildi. İnce doktorunun tavsiyesi üzerine Ankara’ya dönüyor.”İnce’nin İzmir ziyareti kapsamında Karşıyaka Çarşı’da esnaf turu yaptıktan sonra Manisa’da gençlik buluşmasına katılacağı açıklanmıştı.

“DETAYLI AÇIKLAMAYI PAYLAŞACAĞIZ”

Muharrem İnce’nin Basın Danışmanı Oğuz Uçar konuya ilişkin yaptığı açıklamada, ”Muharrem Bey’in genel sağlık durumuna ilişkin önemli bir sorunu yok. İptal söz konusu değil.” açıklamasında bulundu. Muharrem İnce’nin kalp krizini geçirme riskine karşı kendisine dil altı hapı verildiği iddialarını yalanlayan Uçar, ”Şu anda her şey uyduruluyor. Detaylı açıklamayı kamuoyu ve basınla paylaşacağız” dedi.

What do you think?

Bir yanıt yazın

GIPHY App Key not set. Please check settings

Bien Yapı 11 Mayıs-12 Mayıs tarihlerinde talep toplayacak.

Bakan Nebati’den faiz açıklaması