in

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın davetine Elon Musk ‘tan cevap gecikmedi:”Gelecek yıl bizzat katılmayı ve Türkiye’deki diğer yatırım fırsatlarını tartışmayı sabırsızlıkla bekliyorum”

Cumhurbaşkanı Erdoğan tarafından İzmir’deki TEKNOFEST’e davet edilen Elon Musk, sosyal medya hesabından videolu paylaşım yaparak, “Davetiniz için teşekkür ederim Sayın Erdoğan, gelecek yıl bizzat katılmayı ve Türkiye’deki diğer yatırım fırsatlarını tartışmayı sabırsızlıkla bekliyorum” dedi.

 

27 Eylül 1 Ekim tarihleri arasında düzenlenecek olan TEKNOFEST’e İzmir, tüm hızıyla devam ediyor. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan da bugün İzmir’deki TEKNOFEST’e katıldı.

 

Öte yandan geçtiğimiz günlerde ABD’de Elon Musk ile görüşen Cumhurbaşkanı Erdoğan, ünlü CEO’yu İzmir’deki TEKNOFEST’e davet ederek Tesla’nın Türkiye’ye yatırım yapması çağrısında bulunmuştu.

 

Erdoğan tarafından İzmir’deki TEKNOFEST’e davet edilen Elon Musk sosyal medyadan yaptığı paylaşımda, “Gelecek yıl TEKNOFEST’e bizzat katılmayı ve Türkiye’deki yatırım fırsatlarını görüşmeyi dört gözle bekliyorum” ifadelerini kullandı.

 

Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan TEKNOFEST’e katılacağını açıklayan Elon Musk’a mesaj:

Cumhurbaşkanı Erdoğan, X sosyal medya platformundan Elon Musk’un twitini alıntı yaparak yaptığı paylaşımda, “Sevgili Elon Musk. Dünyanın en büyük havacılık, uzay ve teknoloji festivali TEKNOFEST’te gelecek yıl seni de görmekten büyük memnuniyet duyacağız. Kazan-kazan anlayışıyla gerçekleştireceğimiz iş birlikleriyle, ülkemize ve insanlığa birçok alanda büyük katkılar sunacağımıza inanıyorum. En kısa zamanda tekrar görüşmek dileğiyle…” ifadelerini kullandı.

What do you think?

Bir yanıt yazın

GIPHY App Key not set. Please check settings

Ekonomik güven endeksi Eylül’de arttı

Z kuşağı, yükselen enflasyon ve maliyetlerin ardından ev satın alabilecek mi?