in , ,

Birbirinden Özel Büyüleyici Düğün Fikirleri

Birçok çift düğünlerinin farklı ve akılda kalıcı olmasını ister. Evliliğe ilk adımın atıldığı bu özel günde çiftler mükemmel ve kusursuz bir gün için her şeyi en ince detayına kadar düşünürler. Her çift en özel gününü unutulmaz kılmak ister. Birbirinden özel büyüleyici düğün fikirleri ile siz de düğününüzü akıllara kazıyabilirsiniz. Emin olun bu önerilerle düğününüz dilden dile dolaşacak ve misafirlerinizin aklından yıllarca çıkmayacak.

Muhteşem Bir Düğün İmkânsız Değil

Kültürümüzde eskiden yapılan düğünler için kırk gün kırk gece benzetmesi yapılarak düğünün ne kadar şaşalı olduğu anlatılırmış. Artık kimsenin o kadar vakti yok. Siz de kırk gün kırk gece düğün yapmış gibi konuşulan, etkileyici bir düğün yaşayabilirsiniz. Hayallerinizdeki o muhteşem düğün çok uzakta değil. İşte Birbirinden özel büyüleyici düğün fikirleri önerilerimiz sizlerle. İlk dans düğünlerin en dikkat çekici anıdır.

Konfetiler, maytaplar ve havai fişekler eşliğinde gelin ve damat sahneye girer  ve dans başlar. Bu anı daha unutulmaz kılmak için  Düğüne katılan tüm misafirlere  konfeti ve maytaplar dağıtarak onların da bu ana eşlik etmesini sağlayın. Böylece harika bir ilk dans sahnesine  sahip olabilirsiniz. Profesyonel bir kameraman ile bu anı ölümsüzleştirirseniz harika olur.

İlginç Olan Düğün Konsepti Fikirleri

Bir başka ilginç fikir de düğününüz ile ilgili bir konsept belirleyin ve davetlilerin bu konsepte uygun giyinmesini söyleyin düğün dekorlarında ve müziklerinde aynı konseptle ilgili temaları kullanın. Mesela Hint düğünü teması belirleyip Hint kıyafetleri ve danslarıyla renkli bir atmosfer yaratabilirsiniz. Daha romantik bir ruhunuz varsa, eşinizle  aşkınızın ilk günlerini yaşadığınız özel fotoğraflarınızın olduğu  bir defter hazırlayın. Bu deftere davetlilerin iyi dileklerini ve sizinle ilgili temennilerini  yazmalarını sağlayarak muhteşem bir düğün anısı elde edebilirsiniz. Eğer daha eğlenceli bir düğün istiyorsanız, davetlilerin dans ettiği anda ortama davullarla birlikte bir bando ekibinin girmesini sağlayın. Ortamın coşkusu bir anda yükselecek ve davetlileriniz bu hareketi takdir edecektir.

Düğün boyunca misafirlerinize özel içecekler ve kanepeler sunacak  bir ekiple anlaşın. Ben bunlarla uğraşamam Daha pratik bir fikre ihtiyacım var diyorsanız. Servis elemanlarının özel hizmet kıyafetleri giymelerini isteyerek havalı ve elit bir düğüne imza atın. Eğer siz de fotoğraflara ve anılara değer veren biriyseniz. Düğününüz için profesyonel fotoğraf çekecek bir firma ile anlaşın. Ailenizle ve arkadaşlarınızla çektireceğiniz fotoğraflar için bir fotoğraf köşesi oluşturun.

Dekoratif ve şık  bir arka plan hazırlayarak düğün fotoğraflarınızın daha hoş görünmesini sağlayabilirsiniz. Yâda bir minibüsü şık detaylarla süsleyerek fotoğraf platosu haline getirebilirsiniz. Gelin masanızı çiçeklerle ve mumlarla süsleyin. İsimlerinizin yazılı olduğu ışıklı ve LED bir tabela hazırlatıp düğününüzde istediğiniz yere asarak dikkat çekici bir görünüm elde edebilirsiniz.

Siz de birbirinden özel büyüleyici düğün fikirleri önerilerimizi değerlendirerek misafirlerinizin hayran olacağı bir düğüne imza atabilir. Hayallerinizdeki gibi bir düğün yaşayabilirsiniz.

What do you think?

Bir yanıt yazın

GIPHY App Key not set. Please check settings

Bebeksi Bir Cilde Sahip Olmak İçin Tüketmemiz Gereken Besinler

Biyolojik Yaşlanmayı Önleyebilmek Mümkün Mü?