in

Samsung’un Yeni Akıllı Telefonu S24

Yazılım özellikleri ve Galaxy AI, S24 Ultra’nın en önemli yükseltmelerinden ikisi olsa da, gövdesi hala çarpıcı minimalist görünüme sahip.

Galaxy S24 Ultra, ilk bakışta Galaxy S23 Ultra’ya çok benziyor. Ancak Samsung’un en yeni telefonları Galaxy AI ile gelen ilk telefonlar. Bu, veriler üzerinde eğitildikten sonra kulağa konuşma gibi gelen (ancak her zaman doğru olmayan) içerik ve yanıtlar üretebilen, üretken AI tarafından desteklenen araçlar ve özellikler içindir. ChatGPT’yi besleyen aynı AI aromasıdır ve Galaxy S24 serisi, teknolojinin yeni akıllı telefonlara nasıl uygulandığının bir örneğidir.

Galaxy S24 Ultra’da Google araması başlatmak için ekranda herhangi bir şeyin etrafına bir daire çiziliyor. Şimdiye kadar sezgisel ve güvenilir bir şekilde çalışıyor. Galaxy S24’e yapılan diğer yapay zeka destekli eklemelerin aksine günlük yaşamda prGalaxy AI’nın kullanışlılığını gösteriyor.

Samsung’un yeni AI özellikleri, Microsoft ve Google’ın üretken AI özelliklerinden çarpıcı bir şekilde yeni ve farklı hissetmiyor. Bunun yerine, Galaxy S24 Ultra, üretken AI özelliklerinin yeni telefonlarda nasıl olacağını gösterebiliyor.

What do you think?

Bir yanıt yazın

GIPHY App Key not set. Please check settings

Mark Zuckerberg’in Şirketleri Yanlış Veri İşleme Yüzünden Ceza Yedi

Kent Gıda İsviçre’den ithal ettiği Toblerone Sütlü çikolatalarını içinde plastik madde çıktığı gerekçesiyle geri çağırdı