in ,

Doğum yılınızın son sayısı kişiliğinizin röntgenini çekiyor!

Doğum yılınızın son sayısı hayatınızın sırrını ortaya çıkardığını biliyor muydunuz? Doğum yılınızın son sayısı sizin hayatınız ve kişiliğiniz hakkında değerli ipuçları veriyor. Doğduğunuz yılın son sayısına bakarak ateş, su, toprak ve hava üzere elementlerden hangisi olduğunuzu da bulabilirsiniz. İşte hayatınız ve karakterinizi etkileyen o sayıların ne manaya geldiği…

Adınızdan doğum yılınıza kadar her şeyin bir manası vardır ve bu sizin kişilikleriniz hakkında çok şey söyler. Çin takvimine nazaran doğum yılınızın son sayısı da çok şey anlatıyor. Her sayı, Feng Shui’nin 5 elementini, yani metal, su, odun, ateş ve Toprak manasına gelir. Doğum yılınızın sizin hakkınızda ne söylediğini öğrenmek için haberimizi okumaya devam edin…

Eğer son sayı 0 ve 1’se

Eğer doğum yılınızın son sayısı 0 ve 1’se elementiniz metal. Bu da sizin güçlü ve dayanlıklı bir karaktere sahip olduğunuzu gösteriyor. Ayrıyeten bağımsız kilşilerdir ve kendi istekleri doğrultusunda hareket ederler. Hayatta en değer verdikleri şey ise: Aşktır. Bu gruptakiler hayli inatçıdır ve dediğim dediktir. Ellerinden hiçbir iş kurtulamaz.

İnsanlara yardım etmeyi seviyorsun lakin bunu asla kendin için istemiyorsun. Çok bağımsızsınız ve diğerlerinden istenmeyen tavsiyeleri umursamıyorsunuz.

En makus özellikleri ise; güce, lükse ve paraya olan düşkünlükleridir.

Eğer son sayı 2 ve 3’se

Eğer doğum yılınızın son sayısı 2 ve 3’se elementiniz su. Bu elemente sahip insanların en bariz özellikleri kibar, anlayışlı ve alımlı olmalarıdır. Bu beşerler yaratıcılık ve hayal gücü konusunda çok geniş bir dünyaya sahiplerdir. Epeyce yaratıcı olan su kümesi çoğunlukla sanatçı ruhlu kişlerden oluşur. Sezgileri epeyce gelişmiş bu beşerler başına gelecekleri evvelce iddia edebilir.

Kontrol eden bir ortak olarak adlandırılabilirsin lakin çok baskın değilsin. Güvenilirsin lakin tıpkı vakitte çok kararsız da olabiliyorsun.

Eğer son sayı 4 ve 5’se

Eğer doğum yılınızın son sayısı 4 ve 5’se elementiniz tahta. Bu da kendine inancı ve yüksek özgüveni beraberinde getirir. Her vakit gözler üstündedir. Yeni şeyler denemeye bayılırlar. Girdikleri her ortamda ilgi odağı olurlar ve dikkatleri üzerilerinde toplarlar.

Zor vakitlerde bile her şeyi bardağın dolu tarafı olarak gören olumlu bir kişiliksiniz. Eksiksiz karar verme marifetleriniz nedeniyle muteber bir insansınız. Romantik münasebetlerde %100’ünüzü veriyorsunuz.

Eğer son sayı 6 ve 7’yse

Eğer doğum yılınızın son sayısı 6 ve 7’yse elementiniz ateş. Bu elementlerdeki şahıslar epey maceraperesttir. Bunlar, harika başkanlara sahip çok etkin ve enerjik bireylerdir, rekabet etmeyi ve kazanmayı severler. Ateş insanları alımlı ve alımlı olma eğilimindedirler, yalnız kalmaya dayanamazlar, kendilerini beşerlerle ve daima hareketle kuşatmayı tercih ederler.

Macerayı, rekabeti seviyorsunuz ancak birebir vakitte fevri ve huzursuzsunuz. Güzel bir önder olursunuz ve başarma dileğiyle motive olursunuz. Dezavantajı, kolay kolay öfkelenmeniz ve vazifelerin çabucak yapılması için güçlü bir muhtaçlık duymanızdır.

Eğer son sayı 8 ve 9’sa

Eğer doğum yılınızın son sayısı 8 ve 9’sa elementiniz toprak. Dünyanın güçleri onlara sevdiklerinizle ilgili sorumluluk verir. Pek çok hırsları vardır, fakat birebir vakitte idealisttirler. Topraklanırlar, meseleler evre etap ve ayık bir başla çözülür. Yeterli gelişmiş bir sezgileri var.

Çok sadık ve ayakları yere basan birisin ve mantıklı kararlar veriyorsun. Dezavantajınız, hayatınızdaki her şeyin denetim altında olmasını istemeniz ve kendi çığırtkan sezgileriniz yerine mantığı tercih etmenizdir.

What do you think?

Bir yanıt yazın

GIPHY App Key not set. Please check settings

8 Mart Dünya Kadınlar Gününüz Kutlu Olsun

Halo Etkisi