in

Şafak Sezer’in yazıp oynadığı Kolpaçino 4 filminin galası dün akşam gerçekleşti

Yapımcılığını Polat Yağcı’nın üstlendiği, Şafak Sezer’in yazıp oynadığı Türk sinemasının en komik serilerinden biri olarak kabul edilen ‘Kolpaçino’nun son filmi ‘Kolpaçino 4’ün galasında rekor kırıldı. Önceki akşam Haliç Kongre Merkezi’nde gerçekleşen gecede sinema ve sanat dünyası bir araya geldi.

 

DEV GALAYA ÜNLÜ AKINI

Cuma günü vizyona girecek olan Poll Films imzalı filmin galasına İbrahim Tatlıses, Bülent Ersoy, Serdar Ortaç, Mehmet Ali Erbil ve sevgilisi Gülseren Ceylan, Muazzez Ersoy, Derya Uluğ ve Asil Gök, Gonca Vuslateri, Büşra Pekin, Gökhan Özen, Bilal Sonses, Mustafa Mert Koç, Bora Gencer, Çetin Altay, Bekir Aksoy, Çağla, Cem Gelinoğlu, Ayşegül Yıldız, Erhan ve Müge Yazıcıoğlu, Berdan Mardini ve sevgilisi Dilara Talay, Safiye Soyman, Faik Öztürk, Ümit Karan, Zara, Aşkım Kapışmak, Tarık Mengüç, Cem Kılıç ve sevgilisi Buse Yılmaz, Bedia Akartürk, Günel Zeynalova, Okay Barış, Aleyna Dalveren, Esra Sönmezer, Kobra Murat, Ozan Kaçmaz ve eşi Belda Kaçmaz, Emirkan, Hatice, İlknur Soydaş, Avni Yıldırım, Yasemin Bozkurt, Özgür Can Çoban, Tuğba Özay, Çılgın Sedat, Tuğba Ekinci, Kurtuluş Kuş ve eşi Nezaket Şimşek, Ozan Orhon ve eşi Belda Kaçmaz gibi birçok ünlü isim katıldı.

 

7 YIL SONRA KOLPAÇİNO

Filmin oyuncuları kırmızı halıda basın mensuplarının sorularını yanıtladı. 7 yıl sonra ‘Kolpaçino 4’ filmiyle sinemada seyircisiyle buluşacak olan Şafak Sezer, “Film yapmak bu zamanda çok zor, sinemalara seyirci getirmek bile çok zor. İnşallah bahtı güzel, seyircisi bol ve gişesi güzel bir film olur” dedi. Filmin başrol oyuncularından, ‘Sabri’ karakterine hayat veren Aydemir Akbaş’ın rahatsızlığı nedeniyle galaya katılamadığını belirten Sezer, “Aynı ekip devam ediyor. Yalnız Aydemir ağabeyimiz biraz rahatsız ona da geçmiş olsun dileklerimizi gönderiyoruz.” dedi. Filmin yapımcısı Polat Yağcı, eğlenceli bir projeye imza attıklarını belirterek, “Seyircinin güleceği çok güzel bir film oldu. Daha önceki filmde ‘İçerisi şampiyonlar ligi gibi’ diyorduk, bu film öyle oldu.” dedi.

 

MUHTEŞEM FİNAL

Galanın sonunda film perdesinin arkasından Serdar Ortaç orkestra eşliğinde sahnede göründü. Karabiberim, Padişah ve Bilsem Ki şarkılarını seslendiren Ortaç, İbrahim Tatlıses’i sahneye davet etti. Alkışlar eşliğinde sahneye çıkan İbrahim Tatlıses, “Ben filmi çok beğendim. Çok emek var. Bizim gülmeye ihtiyacımız var savaşa değil. Bütün dünyanın gülmeye ihtiyacı var. Haberlerde kan ve savaş görmek istemiyoruz, hep gülelim istiyoruz” dedi. Gecenin sonunda sahneye çıkan film ekibi, beraber dans etti ve şarkılar söyledi.

 

ÖZGÜR’ÜN HESAPLAŞMASI

12 Ocak’ta vizyona girecek olan film, Özgür’ün önceki hikayelerde kendisine kazık atan, dostum dediği kişilerle hesaplaşmasını konu alıyor. İlk üç filmin yıldız isimleri Aydemir Akbaş, Ali Çatalbaş ve Serkan Şengül Kolpaçino 4’te de başrolü Şafak Sezer’le paylaşıyor. Senaryosunu Şafak Sezer’in yazdığı, yapımcılığını Polat Yağcı’nın üstlendiği, Poll Films etiketli Kolpaçino 4’ün yönetmen koltuğunda ise Kamil Çetin oturuyor.

 

“TÜRKİYE’Yİ TEMSİL ETMEYE ÇALIŞACAĞIZ”

Geceye sevgilisi Dilara Talay’la katılan Berdan Mardini, tarzıyla dikkat çekti. Şarkıcı, “2 milyonun üzerinde bir gişe bekliyorum. Hepsine bol kazanç nasip etsin” dedi. Fabrikasından elde ettiği gül ve lavantaları kullanarak kozmetik sektörüne giren Mardini, “Dünya markaları standartlarında ürün ürettik. Onların üçte biri fiyatında veriyoruz. Altı sene sonunda hammaddeyi kullanıp ürüne çevirdik. 102 ürünle 230 ülkede patentli markamızla yakında diğer mağazalarda da yer alacağız. Fransa ve Dubai gibi ülkelere satıyoruz. Dünya kozmetik sektöründe Türkiye’yi temsil etmeye çalışacağız” diye konuştu. Şarkıcı, 14 Şubat’ta çıkardığı yeni eserini açıklarken, röportaja Serkan Şengül bir anda dahil oldu. Şengül, Mardini’nin şarkısını söyleyerek, sürpriz yaptı. Şarkıcı, sevgilisiyle göz önünde olmayı da sevmediğini söyledi.

 

“GÜLERKEN DİKKİŞLERİM PATLAYACAK”

Geçtiğimiz günlerde bağırsak çatlağı nedeniyle ölüm tehlikesi atlatıp, hastaneden taburcu olurken göbek atan Kobra Murat, galada boy gösterdi. Müzisyen, “Allah sevenlerime bağışladı. O gün göbek attım dikişlerim patlamadı, bugün gülerken patlayacak” diyerek, espri yaptı.

 

DOKTOR ROLÜNDE

Projede konuk oyuncu olarak yer alan Mehmet Ali Erbil, barıştığı sevgilisi Gülseren Ceylan ile geldi. Rolünü anlatan komedyen, “İbrahim Tatlıses, Serdar Ortaç ve Cengiz Kurtoğlu’nun kumar sahneleri var. Onların doktoruyum, kumardan kurtarmaya çalışıyorum” dedi.

 

“ESTETİK DEĞİL SAĞLIK AMAÇLI”

Gökhan Özen, gala için Las Vegas’dan geldiğini söyledi. Şarkıcı, “Havaalanından direk buraya geldim” dedi. Özen, “Türkiye’de iki kişiye gülüyorum. Biri Cem Yılmaz biri de Şafak Sezer” diye konuştu. Yüzündeki değişim için Özen, “Estetik değil, operasyon geçirdim. Akıllı lens takıldı. Bilgisayarı çok kullandığım için sağlık amaçlıydı. Ama görüntüye de yansıdı” şeklinde konuştu.

 

“ROL İÇİN KİLO ALIRIM”

Formuyla gündem olan Büşra Pekin, “İyi beslenmek… Yanında spor yapıyorsanız, hem sağlık hem de formunuzu koruyorsunuz. Ben fiziğimi rollere göre şekil değiştiriyorum. 10 kilodan fazla almak istemiyorum” dedi. Rolü için 15 kilo alacağı haberlerine oyuncu, “Projesine bağlı… ‘Çok Güzel Hareketler Bunlar’ döneminde ekip olarak çok yemek yiyerek kilo almıştım. Gizli şeker gibi sağlık sorunum oldu. Onlardan kurtulmak için böyle bir yol seçtim. Sağlığımı korayacaksam rol için kilo alırım” diye konuştu. Değişimiyle sık sık günden olan Pekin, “Kendime bakmayı seven biriyim. Bu anlamda çalışmalarım devam edecek” dedi.

What do you think?

Bir yanıt yazın

GIPHY App Key not set. Please check settings

Prens Selman’ın hayali 500 milyar dolarlık NEOM şehri Türk müteahhitlere yılda 10 milyar dolarlık iş kazandıracak

6 alışveriş merkezinden biri konkordato yolunda