in , , ,

Nihal Candan cami paylaşımı ile dikkat çekti: Bir anda gündem oldu

Fenomenlere yönelik yapılan soruşturma kapsamında Nihal Candan’da cezaevinin yolunu tutmuştu. Ancak yemek yememe hastalığına yaklanan Candan, sonradan tahliye edilmişti. Son yaptığı paylaşım ise dikkat çekti…

Dolandırıcılık çetesine üye olma nedeniyle Nihal Candan suçlu bulunmuştu. Polat ailesine yönelik yapılan soruşturma kapsamında tutuklanmıştı. Anoreksiya hastalığına yakalanması nedeniyle Candan, mahkemenin kararıyla serbest bırakıldı.

Nihal ve Bahar Candan kardeşler ucuz otomobil vaadiyle çok sayıda kişiyi dolandıran şebeke ile işbirliği yaptığı iddia edilmişti. Bunun sonucunda da Nihal Candan cezaevinin yolunu tutmuştu.

Cami Paylaşımı Çok Konuşuldu

Nihal Candan, cezaevinden çıktıktan sonra daha mütevazi paylaşımlar yapıyor. Nihal Candan’ın son cami ve başörtü paylaşımı dikkat çekti. Paylaşımda şu mesajlara yer verdi;

Sabah namazına uyandım şimdi hukuk İngilizcesi çalışacağım kendimin en iyi versiyonu olmayı Allah’tan diliyorum .. günün ayeti Allah’in kelami : “İnsanlara yumuşak davranman da Allah’ın merhametinin eseridir. Eğer katı yürekli, kaba biri olsaydın, insanlar senin etrafından dağılıverirlerdi. Öyleyse onların kusurlarını affet, onlar için mağfiret dile ve işleri onlarla müşavere et! Bir kere de azmettin mi, yalnız Allah’a tevekkül et! Allah muhakkak ki kendisine dayanıp güvenenleri sever (Al-i İmran, 3/159).

What do you think?

Bir yanıt yazın

GIPHY App Key not set. Please check settings

13.5 milyon lira ödüllü Gazi Koşusu yarın yapılacak

13.5 milyon lira ödüllü Gazi Koşusu bugün!