in , ,

Gazeteci ve oyuncu Tolga Akyıldız’dan acı haber

Pazar günü yaşanan üzücü bir haberle Türk sinema ve dizi dünyası yasa boğuldu. Ünlü oyuncu Tolga Akyıldız, beyin kanaması geçirdi ve yoğun bakıma alındı. Ancak tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı.

Tolga Akyıldız, 19 Mayıs 1982 tarihinde İstanbul’da doğdu. Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü’nden mezun olan Akyıldız, kariyerine 2006 yılında yayınlanan “Kurşun Yarası” dizisiyle başladı. Daha sonra “Adanalı”, “Ezel”, “Muhteşem Yüzyıl”, “Karadayı”, “Güneşin Kızları”, “Vatanım Sensin” gibi birçok sevilen dizi ve sinema filminde yer aldı. Oyunculuğu kadar sempatik tavırlarıyla da sevenleri tarafından sevilen Akyıldız, her zaman samimi ve mütevazi bir kişiliğe sahipti.

Pazar günü öğle saatlerinde yaşanan üzücü olayda, Akyıldız’ın beyin kanaması geçirdiği ve hemen hastaneye kaldırıldığı öğrenildi. Yoğun bakıma alınan ünlü oyuncu için tüm müdahaleler yapıldı. Ancak doktorların tüm çabalarına rağmen Akyıldız kurtarılamadı.

Haber, ünlü oyuncunun hayranları, meslektaşları ve sevenleri tarafından büyük bir üzüntüyle karşılandı. Sosyal medya hesaplarından üzüntülerini dile getiren hayranları, “Keşke daha fazla zamanı olsaydı”, “Seni hep seveceğiz”, “Güzel insan, güzel oyuncu, güzel insan Tolga Akyıldız” gibi mesajlar paylaştılar.

Akyıldız’ın ailesi ve yakın çevresi de büyük bir acı içinde. Oyuncunun cenazesinin nerede ve ne zaman düzenleneceği henüz açıklanmadı.

Tolga Akyıldız’ın ani vefatı, Türk sinema ve dizi dünyasını yasa boğdu. Akyıldız’ın anısına yapımcılar ve meslektaşları birçok sosyal medya hesabından taziye mesajları paylaştı. Oyuncunun sevilen karakterleri ve performansları, hayranları tarafından daima hatırlanacak ve özlemle anılacaktır.

What do you think?

Bir yanıt yazın

GIPHY App Key not set. Please check settings

Depremden 55 gün sonra enkazdan bir ceset çıkarıldı

Mantarın bilinmeyen yönleri