in

Everything Everywhere All at Once konusu ne? Oyuncuları kimler? Kaç ödül aldı?

95. Oscar Ödül Töreni’nde 11 dalda aday gösterilen Everything Everywhere All At Once filmi yedi dalda ödülü kazanmayı başardı. Peki, Everything Everywhere All at Once konusu ne? Everything Everywhere All at Once oyuncuları kimler? Her Şey Her Yerde Aynı Anda… Oyuncuları kimler? Kaç ödül aldı? Oscar 2023… İşte merak edilenler…

EVERYTHİNG EVERYWHERE ALL AT ONCE KAÇ ÖDÜL ALDI?

Oscar Ödülleri olarak da bilinen ve sinema dünyasının en prestijli ödüllerinden olan 95. Akademi Ödülleri’ni kazananlar belli oldu.

Film Oscar Ödül Töreni’nde 7 ödül birden aldı.
En İyi Film, En İyi Kadın Oyuncu, En İyi Yönetmen, En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu, En İyi Yardımcı Erkek Oyuncu, En İyi Özgün Senaryo, En İyi Film Kurgusu.

EVERYTHİNG EVERYWHERE ALL AT ONCE KONUSU NE?

Kocası Waymond Wang ile birlikte bir çamaşırhane işleten Çinli Amerikalı göçmen Evelyn Quan, kendini bir yol ayrımında bulur.

Çamaşırhane bir IRS denetiminden geçmektedir, kocası boşanmak istemektedir ve babası Ay Yeni Yılı partisi için ziyarete gelmiştir. Ayrıca kızı Joy’un Çinli olmayan bir partnerle ilişkisi vardır ve annesinin onayını beklemektedir.

Waymond’ın bedeni Alphaverse’den kendisinin paralel bir versiyonu olan Alpha-Waymond tarafından ele geçirildiğinde tüm bu sorunlar arka planda kalır. Alpha-Waymond birden fazla paralel evrenin var olduğunu ve çoklu evrenin şu anda Joy’un Alphaverse versiyonu Jobu Tupaki tarafından tehdit edildiğini ortaya çıkarır. Evelyn evren atlama teknolojisiyle donatılmıştır ve Jobu’yu durdurmakla görevlendirilmiştir. Evelyn farklı evrenlere atladıkça yeni güçler kazanır ve nihayetinde ailesi ve arkadaşlarıyla barışır. Hiçbir şey mantıklı gelmese bile, her zaman sevdikleriyle birlikte olmayı seçeceği sonucuna varır.

EVERYTHİNG EVERYWHERE ALL AT ONCE OYUNCULARI KİMLER?

Michelle Yeoh (Evelyn)
Ke Huy Quan (Waymond)
Jamie Lee Curtis (Deirdre)
Stephanie Hasu (Joy/Jobu)
James Hong (Gong Gong)
Tallie Medel (Becky Sregor)
Jenny Slate (Big Nose)
Harry Shum Jr (Chad)

EVERYTHİNG EVERYWHERE ALL AT ONCE HANGİ PLATFORMLARDA VAR?

Everything Everywhere All At Once Netflix’te.

What do you think?

Bir yanıt yazın

GIPHY App Key not set. Please check settings

Şubat ayında en çok indirilen PlayStation oyunları açıklandı

3 şehirde MLKP operasyonu