in

Efsaneler Türk Hava Yolları Reklamında

Türk Hava Yolları (THY), yeni reklam filminde efsane dünya futbolcuları Ronaldinho, Steven Gerrard ve Cafu’yu bir araya getirdi. Türk Hava Yolları (THY) Basın Müşavirliği’nden yapılan açıklamada, UEFA Şampiyonlar Ligi’ne sponsor olan dünyadaki ilk hava yolu şirketi olan THY, çeyrek final müsabakaları sırasında yeni bir film yayınladı. Ronaldinho, Steven Gerrard ve Cafu’nun birlikte yer aldığı ilk yapım olma özelliğini taşıyan film Brezilyalı freestyler Adonias Fonseca’nın çeyrek final takımlarına ev sahipliği yapan şehirlerde başlarından geçen olayları anlatıyor.

İstanbul’dan muhteşem kareler ile açılan film, THY’nin Business Class uçak içi eğlence sisteminde üç efsanenin Adonias’ın videosunu izlemeleriyle başlıyor. Film, oyuncuların İstanbul’a inişi sonrası Adonias ile karşılaşmalarıyla devam edip, UEFA Şampiyonlar Ligi finalinin oynanacağı İstanbul Atatürk Olimpiyat Stadı’nda son buluyor.

Reklam çekimleri, UEFA Şampiyonlar Ligi finalinin gerçekleşeceği İstanbul’un da aralarında bulunduğu Londra, Manchester, Madrid, Milano, Napoli, Münih, Lizbon olmak üzere 6 farklı ülkede 8 şehirde tamamlandı.

Beautiul Destinations prodüktörlüğünde hazırlanan filmde, İstanbul’un en güzel mekanlarında çekilen Galata Kulesi, Balat, Süleymaniye Camisi, Çamlıca Camisi, Sultanahmet Meydanı, Eminönü, Galataport, Ayasofya Camisi, Galata Köprüsü, Karaköy, Boğaz ve İstiklal Caddesi’nden sahneler yer alıyor.

What do you think?

Bir yanıt yazın

GIPHY App Key not set. Please check settings

JPMorgan seçim sonrası için kur ve faiz tahminlerini açıkladı

Bayramda hava sıcaklığı mevsim normallerinin üstünde olacak