in ,

Acun Ilıcalı’dan Survivor tur paketi: Bedeli kişi başı 2 bin 999 dolar

Acun Medya sahibi iş insanı Acun Ilıcalı, çok izlenen Survivor programını turizm etkinliğine de dönüştürdü. Ilıcalı, Survivor takipçilerine özel, içinde ‘Birleşme Partisi’nin de bulunduğu Dominik turu’ düzenleyecek.

 

Acun Medya kuruluşu olan AF Seyahat’in düzenleyeceği ‘Dominik Turu’na katılanlar, Survivor yarışmacılarının ve Acun Ilıcalı’nın da içinde bulunduğu Birleşme Partisi’ne katılabilecek.

 

PAKET İÇERİĞİ SADECE BİRLEŞME PARTİSİ DEĞİL
Üçüncü kez düzenlenecek tur Birleşme Partisi ile bitmeyecek. Karayipler’de Katamaran Turu ve Saona Adası turu ile Dominik Cumhuriyeti keşfe çıkılacak. Dominik’e özel kahve, kakao ve tütünler deneyimlenebilecek.

 

OYUN ALANINDA YARIŞABİLME FIRSATI
Survivor oyun çekimlerine şahit olabilecek ve daha sonra kura çekilerek eşleşilen rakiplerle oyun alanında yarışma deneyimlenebilecek.

 

KONTENJAN SINIRI 100 KİŞİ OLABİLİR
08 – 14 Nisan tarihleri arasında yapılacak seyahatte şimdilik kontenjan sayısı belirtilmedi. AF Seyahat Acentesinden yetkililerin aktardığı bilgilere göre geçen sene 60-70 kişi gidebilmiş. Yetkililer, bu sene bu sayının 100 kişi olabileceğini düşünüyor.

 

TEK KİŞİLİK ÜCRET 2 BİN 999 DOLAR
Konaklama, uçak biletleri ve yemek ücretlerinin içinde dahil olduğu pakette tek kişilik ücret 2 bin 999 dolar (90 bin 413 TL).

What do you think?

Bir yanıt yazın

GIPHY App Key not set. Please check settings

SON DAKİKA: İlk Türk astronotun uzay yolculuğu başladı

Mark Zuckerberg’in Şirketleri Yanlış Veri İşleme Yüzünden Ceza Yedi